• Pagrindinis
  • 220VAC 110VAC 2000W Saulės energiją naudojančio Vandens Šildytuvo Vandens Temperatūros Reguliatorius TK-8A Mikrokompiuteris Pažangios Šildymo
€43.67

Prieinamumas :Yra sandėlyje

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 2.1kg (4.63lb.)
  • Pakuotės Dydis: 35cm x 20cm x 10cm (13.78in x 7.87in x 3.94in)


  • Modelio Numeris: TK-8A
  • spalva: 110V, 220V
  • Maksimali Srovė: Kaip Aprašymas
  • Prašymas: Vandens Šildytuvas Valdytojas

22 0VAC 230VA C arba 110VAC 2000W Saulės Vandens Šildytuvas Mikrokompiuteris Vandens Temperatūros Lygį Protingas Valdiklis

Kištuko bus tinkami iš kliento šalių visame pasaulyje!

*Laiko rodymas

*Pradėti savikontrolės

* Vandens temperatūra anksto

*Vandens lygio anksto

*Vandens nepakankamumo pavojaus

*Vandens nepakankamumo pakrovimo

*Temperatūros pakrovimo

*Nuolatinio vandens lygio kodavimo

*Rankinis valdymas

*Antrą kartą pakrovimo laikas

*Antrą kartą laikas šildymas

*Vamzdžių šilumos palaikymo

*Vamzdžių įpūtimo

*Pastovios temperatūros šildymo

*Elektros nuotėkio apsauga

*Auto nuotėkio

*Aukštos temperatūros krovinio apsauga

*Sausas šildymo išvengti

*Elektrinis šildymas diržo gaisrų prevencija

*Power off memory

Techniniai duomenys:

1:maitinimas 220VAC 230VAC.Maitinimas:

2.Temperatūra aptikti tolerancija:+-2°C

3.Temperatūra aptikti diapazonas:0-90°C

4.Temperatūros kontrolės tikslumas:+-2°C

5.Vandens lygis:4 lygis IP41

6.Elektros šildymo diržas ir vandens siurblio galia:

7.Elektrinis šildytuvas:

8.Elektros nutekėjimo nutraukė srovė:

9.Solenoidinis Vožtuvas:DC12V dėl slėgio ir ne slėgio vožtuvai

Suslėgtas darbinis slėgis:0.02 mPa---0.8 mPa,tiesioginio vandens tiekimas.

ne hermetiška:darbinis slėgis:0.00 mPa,vandens bakas tiekimo ir mažo slėgio vandens tiekimas.

Funkcijos:

1.Pradėti savarankiškai tikrinimas:kai jums pradėti valdiklis su "di" garso.parodo, kad duomenų valdytojas normalus gerai dirba.

2.Vandens lygis preset:50%,75%,100%, gali būti presetted

3.Vandens temperatūra preset:užprogramuoto diapazono iš 30-80°C temperatūroje .Jei nereikia elektros, šildymo,nustatyti temperatūrą, 00°C, jei norite išjungti šią funkciją.

4.Vandens temperatūros ekranas:ekranas vandens temperatūra saulės vandens šildytuvas.

5.Vandens lygio indikatorius:ekrano vandens lygio saulės vandens šildytuvas.

6.Vandens nepakanka įspėjimas:kai vandens lygis nusileidžia ir tampa pakankamai,kad garsinis signalas įspės ir 25% vandens lygis bus šviečia tuo pat metu.

7.Automatinis vandens apkrova:kai vandens lygis nusileidžia ir tampa pakankamai duomenų valdytojas,bus auto pakrovimo vandens lygis, kuris yra iš anksto nustatytas 30 minučių vėliau.

8.Rankinis vandens apkrova:jei vandens lygis yra žemesnis už nustatytą.paspauskite "vandens apkrovos/vandens lygis" mygtukas,tai galite įkelti vandens lygio presetted.jei vandens lygis pasiekė presetted lygio,ji bus viena daugiau, nei prieš.jei vandens lygis yra 100 proc., paspauskite "vandens apkrovos/vandens lygis" mygtuką, bus sustabdyti krovos.

9.Rankinis šildymas:kai temperatūra yra žemesnė nei presetted,paspauskite "šilumos/vandens temperatūra" mygtuką, bus sustabdytas automatiškai, kai jis pasiekia nustatytą temperatūrą.jei dar kartą paspauskite mygtuką,jis bus sustabdytas, elektrinis šildymas.

10.Pažangi apkrovos ir šildymo:jei duomenų valdytojas yra ne nustatymas sąlyga,kad duomenų valdytojas bus automatiškai pradėti pati pakrovimo vandens ir pradėti elektrinis šildytuvas pagal saulės,karšto vandens kiekis, vartojimo,nustatytą temperatūrą,vandens lygis,oro ir vartotojo užsakymą.

11.Visi oras vandens tiekimo:režimo dėl didelio kiekio karšto vandens vartojimo vartotojo.funkcijos ir visos dienos automatinio pakrovimo ir vandens šildymui,bus aprūpinti vandeniu apie 50°C ryte ir apkrovos vandens, dienos metu šildymo naudojant saulės spindulių.jei saulės šviesa negali pasiekti temperatūra presetted.valdytojas bus paleistas elektrinis šildytuvas automatiškai pasiekti nustatytą temperatūrą.nuolat spaudžia "preset" mygtuką, bus atšaukti visą dieną vandens tiekimo funkcija,nebus karšto vandens tiekimo ryte.

12.Pastovus šildymas:jei vandens rezervuaro temperatūra 3°C žemesnė nei iš anksto.jis bus automatiškai šildymas su presetted temperatūra išlaikyti temperatūros konstantą.jei vandens lygis mažesnis nei 50%,valdytojas bus automatiškai pakraunamos vandens presetted lygio ir tada šildymas.tai yra užkirsti kelią sausa šildymas.

13.Pastovus vandens lygis apkrova:jei vandens lygis mažesnis nei 75%,tai bus įkelti į visišką po 30 minučių.ši funkcija yra tik vandens lygis anksto 100%.

14.Impulsinis krovimo vandens:kai jutiklis turi problemų.paspauskite "įkelti vandens/vandens lygis" mygtuką, kad užpildyti vandens, o valdytojas pyptelės vieną minutę, signalizacija, jei vandens pilnas ar ne.po 8 minučių,jis bus automatiškai sustabdytas.

15.Mažo slėgio vandens apkrova:kai jums užpildyti vandens rezervuarą ir jei vandens tiekimą sustabdyti ar vandens slėgis yra per mažas,kad duomenų valdytojas, bus perėjimas prie mažo slėgio vandens apkrovos režimu."visos dienos, vandens tiekimas" mygtuką, bus apšvietimo ir signalizacijos išjungti už visą dieną vandens tiekimas.šiuo režimu,duomenų valdytojas, bus paleisti kas 30 min., kad apkrovos, vandens.jei po 30 minučių, vandens vis dar eiti į vieną lygį,tada stop ir dar 30 minučių, kad apyvartą ir aptikti vandens bakas bus tūptinės per visą laiką,ir patį stogą.saulės vakuuminis vamzdis bus pažeistas jei vamzdis pagal saulės spindulių ilgai, be vandens ir vandens atėjo staiga.termo šoko bus pertrauka vamzdis.

16.Auto kontrolės didinimas siurblys:kai vandens tiekimą žemo slėgio,galite pasirinkti skatinimo funkciją skatinant siurblys padidinti vandens tiekimo slėgis.kai bakas yra pilnas,siurblys bus automatiškai sustabdytas, taip pat su solenoidinis vožtuvas.

17.Power off memory:jei maitinimą,valdytojas bus išlaikyti atmintyje iš anksto.

Atsiliepimai

Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Reitingas

Žymos: Saulės Valdikliai, Pigūs Saulės Valdikliai, 220VAC 110VAC 2000W Saulės energiją naudojančio Vandens Šildytuvo Vandens Temperatūros Reguliatorius TK 8A Mikrokompiuteris Pažangios Šildymo.

Paramos 24/7

Paslauga.

100% Moneyback

Grįžti Keistis.

Pasaulyje pristatymas

Greitas pristatymas.